Zostań operatorem koparko-ładowarki

499  z VAT

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Któż nie marzył o tym, by przez chwilę poczuć siłę prawdziwej koparki? Zasiąść za dźwigniami i przerzucić tonę ziemi – czyż nie brzmi to ekscytująco? Wiemy doskonale, że to skryte marzenie nie tylko wielu „dużych chłopców”, ale również odważnych reprezentantek płci pięknej!

Przed nami godzina zabawy w błocie i piachu, której nigdy nie zapomnisz. Spełnij swoje marzenie z dzieciństwa! Zamień piaskownicę na plac zabaw i przekonaj się, czy uda Ci się opanować wielotonową maszynę stworzoną do pokonywania ogromnej ilości piachu i tworzenia wykopów.

Podczas godzinnego przeżycia przejdziesz krótki instruktaż teoretyczny, odbędziesz przejażdżkę ciężkim sprzętem po specjalnie do tego wyznaczonym piaszczysto-żwirowym terenie, załadujesz i przewieziesz towar w łyżce przedniej, popracujesz tylnym ramieniem koparki, wykopiesz lub zasypiesz dół istniejącego wyrobiska. W sezonie zimowym istnieje również możliwość przepychania śniegu!

Informacje dodatkowe

Czas trwania

60 minut

Lokalizacja

Góra Kalwaria (30 km od Warszawy)

Liczba uczestników

1 osoba

Warunki uczestnictwa

Minimalny wiek: 18 lat. Bezwzględna trzeźwość! :)

Przygotowanie

Obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrępujący ruchów, który może ulec zabrudzeniu.

Terminy realizacji

Atrakcja całoroczna. Terminy uzgadniamy indywidualnie pod warunkiem zebrania się minimalnej wymaganej grupy – najczęściej w weekendy.

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację (poza ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi)

Osoby towarzyszące

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby obserwujące i dokumentujące przeżycie (z bezpiecznej odległości)