Lot widokowy motoparalotnią

249  z VAT

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Lubisz wyzwania? Nie boisz się wysokości? Lot motoparalotnią to idealna propozycja dla Ciebie!

Sprawdź, jakie emocje można przeżywać podczas lotu w tandemie. Połączenie aerodynamicznego skrzydła z wózkiem o napędzie spalinowym, a także fotele z czteropunktowymi pasami, zapewnią bezpieczeństwo oraz zwiększą sterowność pojazdu. Wznieś się wysoko w przestworza i przekonaj się, jak cudownie jest widzieć świat z lotu ptaka. Doświadczony pilot zrobi wszystko, aby podniebna przygoda na zawsze pozostała w Twojej pamięci. Duża wysokość, niecodzienna perspektywa oraz spora dawka adrenaliny gwarantowane! Gotowy na niezapomnianą, podniebną przygodę? Kto wie, być może ta dyscyplina sportów lotniczych stanie się Twoją pasją!

Motoparalotnia, motolotnia, paralotnia… jakie są różnice?!

Motoparalotnia i motolotnia i mają napęd silnikowy, podczas gdy paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu). Motoparalotnię od motolotni odróżnia z kolei „twardość” powierzchni nośnej – w przypadku motolotni jest to sztywne skrzydło, zaś w motoparalotni mamy do czynienia z czaszą podobną do spadochronu (czyli jak w paralotni – tyle że z napędem silnikowym).

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Lądowisko Dylew (60 km od Warszawy)

Liczba uczestników

1 osoba

Czas trwania

15 minut

Warunki uczestnictwa

Minimalny wiek: 15 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.

Przygotowanie

Strój swobodny, niekrępujący ruchów, dostosowany do pogody

Terminy realizacji

Atrakcja realizowana jest w sezonie ciepłym. Loty mogą odbyć się wyłącznie o świcie lub po zmierzchu.

Pogoda

Może mieć wpływ na realizację – w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych lot może zostać przełożony na inny termin

Osoby towarzyszące

Możliwość obserwacji i dokupienia vouchera na miejscu (w przypadku wolnych miejsc).