Mistrzowie Imprez bez Imprez to wciąż Mistrzowie

Mistrzowie Prezentów!

Po chwilowym wyciszeniu uderzamy ze zdwojoną siłą! ✊ Czas kwarantanny i niemożliwości realizowania się w naszej pasji – organizacji imprez – skłonił nas do przemyśleń i zmotywował do dalszego rozwoju firmy, którego owocami chcemy się z Wami podzielić! ?

Co prawda wciąż nie możemy się z Wami spotykać na eventach, wszelkie zgromadzenia są zakazane, imprezy odwołane, a na horyzoncie brak konkretnych perspektyw na ich powrót… ? Wiemy jednak, że wydarzenia tworzą ich uczestnicy – czyli my i Wy wszyscy! ?‍♀?‍♂ A gdy tylko nadejdą sprzyjające do tego okoliczności, jak nigdy będziemy poszukiwać przeżyć i doświadczeń, z których już trochę przywykliśmy korzystać (czy jest tu ktoś, kto nie jeździł jeszcze Monster Truckiem?!). W sytuacji, gdy nie będzie to jeszcze możliwe podczas większych zgromadzeń – jak imprezy masowe, festiwale, pikniki, spotkania integracyjne itp. – zaciekawimy się bardziej indywidualnymi formami spędzania czasu, choć nie oznacza to, że nie będą mogli nam towarzyszyć w nich najbliżsi znajomi oraz rodzina! ?‍?‍?‍?

Ten niełatwy czas społecznej kwarantanny potrafi przesunąć w kalendarzu wiele wydarzeń – jak duże imprezy czy zagraniczne wycieczki – ale nie przesunie dat „nieprzesuwalnych”, jak urodziny, rocznice i inne bliskie naszemu sercu okazje do świętowania! ? Chcielibyśmy umilić Wam te chwile, dając jeszcze więcej ekstremalnych propozycji, które dostarczą unikalnych przeżyć i na długą zapadną w Waszej pamięci. ?

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam udoskonaloną, Mistrzowską odsłonę naszej 20-letniej działalności w organizacji wydarzeń – projekt pod nazwą Mistrzowie Prezentów! Tak jest – dostarczymy Wam jeszcze więcej adrenaliny oraz niezapomnianych emocji. Poszerzamy naszą ofertę o usługi świadczone dotychczas wyłącznie na potrzeby większych wydarzeń, gwarantując dotychczasowy najwyższy poziom usług, potwierdzony wieloletnim doświadczeniem i licznymi opiniami naszych wspaniałych klientów (którymi z dumą chwalimy się na naszych profilach Facebook i Google). ? ?‍♂

Od teraz spectrum naszych możliwości poszerza swoje granice tak, by nie ograniczać Waszej wyobraźni! Poza znanymi już:

wprowadzamy do naszej oferty nowości:

oraz unikaty w świecie doświadczeń i prezentów w formie przeżyć:

oraz chyba najczęstszy obiekt Waszych pytań i żądań: ? Tratowanie Wraków za kierownicą Monster Trucka! ?

A jeśli to nie nasyci jeszcze Waszego apetytu na niezapomniane przygody, możecie zapytać nas o dowolne inne przeżycie, które dla Was i Waszych bliskich z przyjemności zorganizujemy! ?

Do zobaczenia! ✋